"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: 
Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – 
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 
Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania "Równiny Wołomińskiej"
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej 
w ramach działania 19,
Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER,
poddziałania 19.4
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” 
objętego PROW na lata 2014-2020.
Pierwszym celem operacji jest rozwój przedsiębiorczości 
również tej innowacyjnej mającej na celu wykorzystanie 
lokalnych rynków, potencjałów i zasobów ludzkich 
również z grup defaworyzowanych, 
dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego z obszaru LSR.
Natomiast drugim celem jest zwiększenie aktywizacji mieszkańców 
oraz atrakcyjności terenów LGD głównie z grup defaworyzowanych 
i wsparcie obszaru LSR.
Rezultatem operacji będzie zredukowanie bezrobocia 
głównie w grupach defaworyzowanych, 
dla których dedykowany jest inkubator oraz Program Aktywności Lokalnej.
Rezultatem będzie pomoc przy zakładaniu i rozwijaniu działalności gospodarczej 
na terenach gmin z Powiatów Wołomińskiego i Wyszkowskiego 
będących w zasięgu LGD „Równiny Wołomińskiej”.
Kolejnym rezultatem będzie zwiększenie atrakcyjności rekreacyjnych terenu
LGD „Równiny Wołomińskiej”
poprzez udział w projektach współpracy oraz dzięki wykorzystaniu zasobów 
kulturalnych, kulinarnych, przyrodniczych, ludzkich. 
Operacje te są realizowane w ramach PROW 2014 – 2020
 i LEADER działanie 19.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

Członkowie

strefa klienta
login: hasło:
 
LISTA CZŁONKÓW LGD „RÓWNINY WOŁOMIŃSKIEJ”

Członkowie zwyczajni:

Lp Nazwa Przedstawiciel
1 Gmina Wołomin Edyta Zbieć
2 Gmina Klembów Rafał Mathiak
3 Gmina Jadów Dariusz Kokoszka
4 Gmina Tłuszcz Paweł Marcin Bednarczyk
5 Gmina Strachówka Piotr Orzechowski
6 Gmina Poświętne Marzanna Zagórska
7 Gmina Wyszków Grzegorz Nowosielski
8 Gmina Brańszczyk Mieczysław Pękul
9 Gmina Długosiodło Stanisław Jastrzębski
10 Gmina Rząśnik Paweł Kołodziejski
11 Gmina Zabrodzie Tadeusz Michalik
12 Gmina Zielonka Grzegorz Dudzik
13 Powiat Wołomiński Grzegorz Grabowski
14 Powiat Wyszkowski Adam Mróz
15 Stowarzyszenie Miłośników Urli Maria Matusiak
16 Parafialny Klub Sportowy „Liwiec” Małgorzata Wielogórska
17 Ochotnicza Straż Pożarna w Tłuszczu Andrzej Banaszek
18 Ochotnicza Straż Pożarna w Chrzęsnem Eugeniusz Dąbrowski
19 Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Działaj” Janusz Tomasz Czarnogórski
20 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów Anna Ziółkowska
21 Stowarzyszenie Ochrony Przyrody Anastazewa i Okolic  
22 Dorsim Sp. z o.o. Krzysztof Marczak
23 Mazowieckie Forum Biznesu Nauki i Kultury Teresa Urbanowska
24 Stowarzyszenie „Kastor”- Inicjatywa dla Rozwoju Marcin Żabicki
25 Stowarzyszenie „Niesiemy Pomoc Dajemy Radość” Małgorzata Wiśniewska
26 Nadbużańskie Forum Samorządowe - „NFS” Zdzisław Bocian
27 Stowarzyszenie Promenada Katarzyna Kacpura
28 Regionalne Stowarzyszenie Inicjatyw Impuls Bożena Tlaga
29 Stowarzyszenie Pomocy Kobietom i Matkom „EURYDYKA” Bogusława Toma

Osoby fizyczne

Członkowie zwyczajni:

Lp

Imię i nazwisko

1 Adam Milczarek
2 Agnieszka Jachimowicz
3 Agnieszka Sosnowska
4 Barbara Kowalczyk
5 Beata Trojanek
6 Dariusz Osiecki
7 Ewa Alicja Karczewska
8 Gabriela Opara
9 Grażyna Kapaon
10 Grażyna Więch
11 Grzegorz Kaflik
12 Halina Ziółkowska
13 Hanna Wronka
14 Henryk Ciok
15 Jacek Staniszewski
16 Jacek Szymański
17 Jadwiga Grabska
18 Jan Getka
19 Janusz Marian Pakuła
20 Józef Kapaon
21 Katarzyna Powierża
22 Kinga Patrycja Zielińska
23 Krzysztof Skołorzyński
24 Krzysztof Jezierski
25 Leon Palesa
26 Maciej Puławski
27 Maciej Zalega
28 Magdalena Suchenek
29 Małgorzata Łoń
30 Mirosław Jarosz
31 Mirosław Laska
32 Przemysław Walczuk
33 Rafał Rozpara
34 Renata Karyś
35 Romuald Gajewski
36 Sebastian Radzio
37 Stanisława Dutkiewicz
38 Urszula Skawara
39 Waldemar Gnaś
40 Wiesława Agata Rupert
41 Zdzisław Górka
42 Żaneta Kozak
43 Bartłomiej Domagała
44 Łukasz Abramczyk

copyright © LGD "Równiny Wołomińskiej" 2018
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl