"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania "Równiny Wołomińskiej"
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER,
poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020.


blink Tag.

Informujemy, że od 15 czerwca 2018 r. strona internetowa będzie aktualizowana pod adresem:

AKTUALNA STRONA

Pierwszym celem operacji jest rozwój przedsiębiorczości również tej innowacyjnej mającej na celu wykorzystanie lokalnych rynków,
potencjałów i zasobów ludzkich również z grup de faworyzowanych, dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego z obszaru LSR.
Natomiast drugim celem jest zwiększenie aktywizacji mieszkańców oraz atrakcyjności terenów LGD głównie z grup de faworyzowanych i wsparcie obszaru LSR.
Rezultatem operacji będzie zredukowanie bezrobocia głównie w grupach de faworyzowanych, dla których dedykowany jest inkubator oraz Program Aktywności Lokalnej.
Innym rezultatem będzie pomoc przy zakładaniu i rozwijaniu działalności gospodarczej na terenach gmin z Powiatów Wołomińskiego i Wyszkowskiego będących w zasięgu LGD „Równiny Wołomińskiej”.
Kolejnym rezultatem będzie zwiększenie atrakcyjności rekreacyjnych terenu LGD „Równiny Wołomińskiej” poprzez udział w projektach współpracy oraz dzięki wykorzystaniu zasobów kulturalnych,
kulinarnych, przyrodniczych, ludzkich. Operacje te są realizowane w Ramach PROW 2014 – 2020 i LEADER działanie 19.


LEADER 2014 - 2020 - NABORY


Klub Jeździecki Czubajka | LGD „Równiny Wołomińskiej”

Klub Jeździecki Czubajka


Klub Jeździecki Czubajka


Czubajowizna 24, 05-326 Poświętne, Powiat wołomiński, Mazowsze
Kontakt: 505 920 158; e-mail: marta@kjczubajka.pl
www.kjczubajka.pl
Rodzaj Oferty: edukacyjna; rekreacyjna


Położenie
Klub jeździecki znajduje się z dala od hałaśliwych ciągów komunikacyjnych, w miejscowości Czubajowizna, otoczony
sielską wiejską przyrodą i lasami. Charakterystyka oferty Trzonem działalności klubu są zajęcia z nauki jazdy konnej dla dzieci i dorosłych jak również zajęcia rekreacyjne jazdy konnej. Klub prowadzi również pensjonat dla koni. Konie pracujące w rekreacji zostały doskonale przygotowane do pracy z najmłodszymi adeptami jazdy konnej.
Wszystkie są niezwykle spokojne, zrównoważone i cierpliwe. Znaczący wpływ na sposób pracy klubu mają klienci, wskazując swoje uwagi i potrzeby. Jazdy zawsze prowadzone są z indywidualnym podejściem, przez profesjonalny
ch instruktorów a ich charakter dobrany jest do tempa pracy i możliwości zarówno konia jak i jeźdźca. Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach lub indywidualnie. Do dyspozycji jest piaskowa ujeżdżalnia, czworobok ujeżdżeniowy, okólnik oraz piękne tereny wśród lasów i łąk; wszystko w zależności od stopnia zaawansowania,
warunków do jazdy i woli klientów. Również zwierzęta przebywające na pensjonacie otoczone są wyjątkową opieką.

Oferta rekreacyjna
– Jazda na placu – jazda na ogrodzonym padoku. Istnieje możliwość poprowadzenia półgodzinnej jazdy, szczególnie wskazane dla najmłodszych adeptów jazdy konnej, a także dla tych którzy dopiero rozpoczynają przygodę w siodle. Dla osób które opanowały już podstawy np. sposoby kierowania koniem zajęcia te odbywają się w 2 lub 3 osobowy
ch grupach.
– Teren – wyjazdy poza teren ośrodka, dla osób pewnie czujących się w siodle, lubiących spędzać aktywnie czas na łonie przy rody; ciekawe jazdy po okolicznych lasach i łąkach. Jazdy w terenie trwają zwykle 1 h bądź 1,5 h. Istnieje możliwość zorganizowania 2 h terenu.
– Lonża – jazda na koniu po okręgu, instruktor prowadzi konia na długiej lince, przejmując nad nim kontrole, podczas gdy jeździec może się skupić wyłącznie na swoim dosiadzie i poprawianiu konkretnych błędów.
– Trening indywidualny – na jeździe jest tylko jedna osoba i instruktor może poświęcić jej całą swoją uwagę.
– Oprowadzanka dla maluchów – przejażdżka na kucyku lub koniku dla najmłodszych dzieci, stanowiąca wstęp do nauki jazdy konnej.

Oferta rekreacyjna
– „Urodziny w Czubajce” – oryginalny sposób na przyjęcie urodzinowe dla dzieci. W ofercie przejażdżki konne, ognisko, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, plac zabaw, strzelanie z łuku oraz inne atrakcje.
– „Uczniowie i przedszkolaki”
– zajęcia rekreacyjno – poznawcze kierowane do zorganizowanych grup dzieci i młodzieży. Na uczestników czekają liczne atrakcje oraz zwierzęta znajdujące się w gospodarstwie. Do dyspozycji jest duży plac zabaw i teren, który pozwala na gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Wyżywienie
Dla grup zorganizowanych, w ofercie urodzinowej jak i kierowanej do dzieci szkolnych i przedszkolnych, przygotowywane jest ognisko z pieczeniem kiełbasek, bądź też inna forma wyżywienia ustalana indywidualnie.

Cennik
Dla wygody i oszczędności dostępne są karnety jazd. Szczegółowe zasady obowiązywania karnetów oraz aktualny cennik
wszystkich usług i atrakcji pod numerem telefonu: 505 920 158 lub na stronie internetowej www.kjczubajka.pl


Partnerzy:
"Wolontariat to jest to"


Moja i Twoja HistoriaLGD "Bądźmy Razem"
LGD "Ziemi Mińskiej"
LGD 9

Liga Bobra


Liga Bobra


Projekty współpracy: