"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: 
Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – 
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 
Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania "Równiny Wołomińskiej"
współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej 
w ramach działania 19,
Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER,
poddziałania 19.4
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” 
objętego PROW na lata 2014-2020.
Pierwszym celem operacji jest rozwój przedsiębiorczości 
również tej innowacyjnej mającej na celu wykorzystanie 
lokalnych rynków, potencjałów i zasobów ludzkich 
również z grup defaworyzowanych, 
dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego z obszaru LSR.
Natomiast drugim celem jest zwiększenie aktywizacji mieszkańców 
oraz atrakcyjności terenów LGD głównie z grup defaworyzowanych 
i wsparcie obszaru LSR.
Rezultatem operacji będzie zredukowanie bezrobocia 
głównie w grupach defaworyzowanych, 
dla których dedykowany jest inkubator oraz Program Aktywności Lokalnej.
Rezultatem będzie pomoc przy zakładaniu i rozwijaniu działalności gospodarczej 
na terenach gmin z Powiatów Wołomińskiego i Wyszkowskiego 
będących w zasięgu LGD „Równiny Wołomińskiej”.
Kolejnym rezultatem będzie zwiększenie atrakcyjności rekreacyjnych terenu
LGD „Równiny Wołomińskiej”
poprzez udział w projektach współpracy oraz dzięki wykorzystaniu zasobów 
kulturalnych, kulinarnych, przyrodniczych, ludzkich. 
Operacje te są realizowane w ramach PROW 2014 – 2020
 i LEADER działanie 19.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

Członkowie

strefa klienta
login: hasło:
 
LISTA CZŁONKÓW LGD „RÓWNINY WOŁOMIŃSKIEJ”

Samorządy

Lp

Nazwa

Przedstawiciel

1

Gmina Wołomin

Łukasz Marek

2

Gmina Klembów

Rafał Mathiak

3

Gmina Jadów

Dariusz Kokoszka

4

Gmina Tłuszcz

Paweł Marcin Bednarczyk

5

Gmina Strachówka

Piotr Orzechowski

6

Gmina Poświętne

Sylwester Niźnik

7

Gmina Wyszków

Grzegorz Nowosielski

8

Gmina Brańszczyk

Wiesław Przybylski

9

Gmina Długosiodło

Stanisław Jastrzębski

10

Gmina Rząśnik

Paweł Kołodziejski

11

Gmina Zabrodzie

Krzysztof Jezierski

12

Gmina Zielonka

Kamil Michał Iwandowski

13

Powiat Wołomiński

Adam Lubiak

14

Powiat Wyszkowski

Jerzy Żukowski



Osoby fizyczne

LP

Nazwa Członka LGD

Sektor

1

Maciej Zalega

społeczny

2

Ewa Alicja Karczewska

społeczny

3

Renata Karyś

społeczny

4

Józef Kapaon

społeczny

5

Grażyna Kapaon

społeczny

6

Hanna Wronka

społeczny

7

Magdalena Suchenek

społeczny

8

Gabriela Opara

społeczny

9

Jadwiga Grabska

społeczny

10

Małgorzata Łoń

społeczny

11

Teresa Soliwoda

społeczny

12

Rafał Rozpara

społeczny

13

Katarzyna Powierża

społeczny

14

Przemysław Walczuk

społeczny

15

Barbara Kowalczyk

społeczny

16

Halina Ziółkowska

społeczny

17

Dariusz Osiecki

gospodarczy

18

Waldemar Gnaś

gospodarczy

19

Mirosław Jarosz

gospodarczy

20

Mirosław Laska

gospodarczy

21

Agnieszka Sosnowska

społeczny

22

Jacek Szymański

społeczny

23

Beata Trojanek

społeczny

24

Kinga Zielińska

społeczny

25

Agnieszka Jachimowicz

społeczny

26

Jacek Staniszewski

społeczny

27

Henryk Ciok

gospodarczy

28

Adam Milczarek

gospodarczy

29

Żaneta Kozak

społeczny

30

Romuald Gajewski

gospodarczy

31

Bartłomiej Domagała

gospodarczy

32

Urszula Skwara

społeczny

33

Jan Getka

społeczny

34

Janusz Marian Pakuła

społeczny

35

Krzysztof Jezierski

społeczny

36

Stanisława Dutkiewicz

społeczny

37

Leon Palesa

społeczny

38

Łukasz Abramczyk

społeczny

39

Grzegorz Kaflik

społeczny

40

Magdalena Żołek

społeczny

41

Artur Dzięcioł

społeczny

42

Urszula Trzciałkiowska

społeczny

43

Justyna Winnicka-Bayram

społeczny

44

Jacek Sulich

społeczny

45

Jadwiga Łopata

społeczny

46

Romuald Kalinowski

społeczny

47

Regina Maria Sadlik

społeczny

48

Aniela Dobosiewicz

społeczny

49

Marcin Ołdak

społeczny

50

Katarzyna Ściborowska

społeczny

51

Danuta Tarach

społeczny

52

Sylwester Niźnik

społeczny

53

Emilia Oleksiak

społeczny

54

Waldemar Sitek

społeczny

55

Grzegorz Boguszewski

gospodarczy

56

Rafała Oleszczuk

gospodarczy

57

Tomasz Kozłowski

gospodarczy

58

Małgorzata Witańska

gospodarczy

59

Małgorzata Wielogórska (Dorsim)

gospodarczy



Stowarzyszenia

LP

Nazwa stowarzyszenia

Reprezentant

Sektor

1

Barbara Pędzich Ciach

Barbara Pędzich Ciach

Stowarzyszenie

2

Robert Świderski

Robert Świderski

Stowarzyszenie

3

Rafał Oleszczuk

Rafał Oleszczuk

Stowarzyszenie

4

Mazowieckie Forum Biznesu Nauki i Kultury

Teresa Urbanowska

Stowarzyszenie

5

Stowarzyszenie „Kastor”- Inicjatywa dla Rozwoju

Marcin Żabicki

Stowarzyszenie

6

Stowarzyszenie „Niesiemy Pomoc Dajemy Radość”

Małgorzata Wiśniewska

Stowarzyszenie

7

Nadbużańskie Forum Samorządowe - „NFS”

Zdzisław Bocian

Stowarzyszenie

8

Stowarzyszenie Promenada

Katarzyna Kacpura

Stowarzyszenie

9

Regionalne Stowarzyszenie Inicjatyw Impuls

Bożena Tlaga

Stowarzyszenie

10

Stowarzyszenie Pomocy Kobietom i Matkom „EURYDYKA”

Bogusława Toma

Stowarzyszenie

11

Stowarzyszenie Miłośników Urli

Maria Matusiak

Stowarzyszenie

12

Parafialny Klub Sportowy „Liwiec”

Małgorzata Wielogórska

Stowarzyszenie

13

Ochotnicza Straż Pożarna w Tłuszczu

Andrzej Banaszek

Stowarzyszenie

14

Ochotnicza Straż Pożarna w Chrzęsnem

Artur Dzięcioł

Stowarzyszenie

15

Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Działaj”

Janusz Tomasz Czarnogórski

Stowarzyszenie

16

Biblioteka Publiczna Gminy Jadów

Sylwia Tryc

Stowarzyszenie

copyright © LGD "Równiny Wołomińskiej" 2018
projekt strony IRN Multimedia | oprogramowanie choruzy.pl